BAŞVURU YAPAN İLK İSİM
findikvadisi

Giresun Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısı ile açıklayan Osman Öden; AK Parti Giresun İl Başkanlığı'na aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Öden, aday adaylığı başvuru dosyasını AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz'a teslim etti. Programın başında konuşan Yılmaz: 'Öncelikle sizi burada görmekten son derece memnun olduğumu dile getirmek istiyorum. Malumunuz 31 Mart 2024 yerel seçimler aşaması geçen hafta itibariyle aday adayları başvurusu ile başlamış oldu. Dün itibariyle 19 Kasım olan başvuru tarihimiz 22 Kasım'a ertelendi. 26 Kasım'da da bir temayül uygulamamız olacak. Bugün Giresun Belediye Başkan Aday Adayımız olarak Osman Öden aramızda. Kendisi partimizin kuruluşundan bugüne AK Parti teşkilatlarında görev almış abimiz. Ben çıktığı bu yolda kendisine başarılar diliyorum' dedi.

AK Parti Giresun İl Başkanlığı konferans salonunu dolduran kalabalığa hitap eden Osman Öden'in konuşması yer yer alkışlarla kesildi.
Çok samimi bir konuşma yapan Öden: 'Kemal Gemici abimi, Mürşit abimi, Hatice Kocaoğlu ablamı, burada görebilmek benim için ayrıca şereftir. Geçmişte partimize hizmet etmiş; gençlik kollarında, kadın kollarında, il yönetiminde hizmet etmiş bütün kardeşlerimize sizlerin huzurunda teşekkürü bir borç biliyorum. Malum AK Parti'nin kurucularından biriyim. Beni de burada siyasete sokan Mürşit Gürel abimdir. Teşkilatımızın kurucu ilçe başkanıdır.
Yaklaşık 22 yıldır partimizin her kademesinde görev yapmış kardeşinizim. Doğduğum ve doyduğun şehrin insanlarına hizmet edebilmek için gecemi gündüzüme kattım. Giresun halkına hizmet edebilmek benim için ayrıca bir onur ve gurur meselesi. Bu zamana kadar bunu yaptığımıza inanıyorum, bundan sonra da yapmak istiyorum. Her gün sokaklardayım. Dipten gelen bize karşı seni buralarda görmek istiyoruz diye bir talep oluşmuştu. Bizde de böyle bir karar alma hasıl oldu.
Eriştiğimiz tecrübe ile Giresun'u, Giresun'un insanlarıyla yönetmeye talip olduk. Ben ilk müracaat edenim. Erken kalkan yol alırmış, ben de yol alacağımı düşünüyorum. '2024 Mart Ayı Yerel Seçimleri'nde AK Parti'den değerli Giresun halkına hizmet edebilmek için 'Giresun Belediye Başkan Aday Adaylığı'mı açıklıyorum' dedi.

makmedya

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

istetiklagelsin

Puan Durumu

Takım OM G M P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Reklam

makmedya

Ordu Nöbetçi Eczaneler

giresundangelsin
istetiklagelsin

E-Bülten Aboneliği