Elmalı ''kabiliyeti kendimde görüyorum''
findikvadisi

31 Mart 2024 Mahalli idareler seçimlerinde Aksu Mahallesi'nden muhtar adayı olacağını geçtiğimiz günlerde duyuran Hüseyin Elmalı Gazetemiz imtiyaz sahibi Yalçın Meşe'ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Neden muhtar adayı olduğundan, muhtar olduğu takdirde mahallesinde nelerin değişeceğinden, Aksu'nun geride kalan 5 yılından ve seçim çalışmalarının içeriğinden bahseden Elmalı şunları söyledi:
'40 yıldır Aksu Mahallesi'nde yaşıyorum ve bunun 30 yılı esnaflıkla geçti. Gördüğüm eksikliklerden, olması gereken güzel şeylerin gecikmemesi için ve mahalle halkından gelen ısrarlar sonucu 'Aksu Mahallesi Muhtar Adayı' oldum. Mahallenin temsilcisi olan muhtarın asli görevinin hizmet alabilme becerisi olduğuna inanıyorum ve mahallenin son 40 yılına hakim biri olarak bu kabiliyeti kendimde görüyorum.

Mahalleme hizmet etmek ve dua ile anılmak dışında hiç bir kaygım yok. Geride kalan 5 yıl boyunca yapılan muhtarlık hizmetlerini yetersiz buluyorum. Bu sadece benim değil çoğunluğun fikri. Mahallemin öncelikli sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için takipçi olacağım. Belediyemizin hizmetlerinden istifade ederken bunu en üst seviye taşıyacağım. ilk gündemim kanayan yaramız olan çöp sorunu ve şehrin molozlarının biriktiği yer olmaktan kurtulmak için gayret göstermek.

Onlarca başlığın her birini yeri geldikçe anlatacağım.

Çok samimi ve hızlı bir seçim çalışması yapacağız. Her yerde olup herkesle kucaklaşacağız. Kendimizi iyi ifade edip kazanacağız.
Önceliğimiz Giresun'un, Aksu'nun kazanması.' dedi.

makmedya

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

istetiklagelsin

Puan Durumu

Takım OM G M P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Reklam

makmedya

Ordu Nöbetçi Eczaneler

giresundangelsin
istetiklagelsin

E-Bülten Aboneliği